Teslimat Bilgileri

Web adresimiz pinpuk.com.tr sitesinden sipariş ettiğiniz ürünler, siparişte belirttiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Paketin ilgili kargo şubesinden teslim alınması seçeneği sunulmamaktadır. Siparişte belirttiğiniz isimden başka bir kişiye ürünün teslim edilmesi halinde bizim herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.


Normal şartlar altında ürünler tedarik sürecini takip eden en kısa sürede, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir. Ürünlerin tedarik süreçlerinde geçikmeler yaşanabilir; bu geçikmelere bağlı olarak kargoya verilme zamanları farklılık gösterebilir. Ürünlerin tedarik süreçleriyle alakalı yaşanan geçikmelerde size haber verme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Kargo teslim süresi Türkiye’ nin çeşitli bölgelerine göre değişmekle beraber, sipariş ettiğiniz ürünlerin 3 (üç) işgünü içinde siparişte belirttiğinizi adrese teslim edilmesi planlanmaktadır.

 

Web adresimiz pinpuk.com.tr sitesinden sipariş ettiğiniz ürünler, depomuzdan kalite ve hasar kontrolü yapıldıktan sonra, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine hasarsız olarak teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinizi getirildiğinde, dış paketi olası hasarlar için kontrol etmeniz ve eğer var ise Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar Tespit Tutanağı içerisinde yer alacak açıklamada, ürünün teslimat sırasında kontrolünüz den geçtiğinin ve hasarlı olduğunun tespit edildiğinin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Hasar tespit edilen ürünler, teslimatı yapan kargo firması aracılığıyla pinpuk.com.tr’ ye ulaştırılmalıdır. Eğer yukarıda açıklandığı şekilde bir tutanak ile ürünün hasarını beyan etmezseniz, ürünü dış paketi itibariyle sağlam bir şekilde teslim aldığınız kabul edilecektir.

 

Kullanıcı, teslimat süresinde olabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini pinpuk.com.tr’ ye doğru ve eksiksiz sağlamakla yükümlüdür. Adres bilgilerinden kaynaklı gecikmelerden pinpuk.com.tr sorumlu değildir.